Świetny pojedynek zanotował w popołudnie niedzielne najlepszy gracz naszej reprezentacji, czyli Lewandowski. Trzeba przyznać, że właściwie sam pokonał ekipę Herthy z Berlina. Polak rozegrał 90 minut. Na na murawie mogliśmy podziwiać innego polskiego reprezentanta, czyli Piątka Krzysztofa, który zameldował się w drugiej odsłonie spotkania. Zdołał nawet zaliczyć ostatnie podanie przy trafieniu gracza z drużyny. Druga odsłona starcia była naprawdę ekscytująca.

Mistrz Niemiec przeżył ostatnio pokrętny tydzień. Przed tygodniem ponieśli porażkę z drużyną z Hoffenheim. W środowy wieczór ograli BVB 3:2 w pojedynku o Superpuchar Niemiec. Pojedynek z Herthą z Berlina miał udowodnić, że brak wygranej przed tygodniem to jedynie przypadkowe zdarzenie. Przede wszystkim Lewy miał ochotę zaprezentować się z najlepszej strony. Do pojedynku z Herthą polski zawodnik miał tylko jedną bramkę w niemieckiej Bundeslidze.

Fantastyczna druga część pojedynku!

Zawodnicy Bayernu Monachium dobrze zaczęli ten pojedynek. Od pierwszej minuty meczu niezwykle aktywny na placu gry był Robert Lewandowski. Miał okazję na strzelenie trafienia, jednak jego atak był nieznacznie chybiony. Parę minut później swoją sytuację mieli zawodnicy zespołu ze stolicy Niemiec. Lukebakio Dodi nie był w stanie umieścić piłki w siatce golkipera drużyny Bayernu, czyli Neuera Manuela. Trzeba podkreślić, że gracze Herthy z Berlina pokazali się w świetnej dyspozycji. To był naprawdę emocjonujący pojedynek.

Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył niemiecki piłkarz Mueller Thomas. Sędzia tego starcia gola jednak nie zaliczył. Napastnik Bayernu był w tej akcji na spalonym. Mistrz Niemiec pomimo tego non stop tworzył akcję pod polem karnym rywali. Wkrótce futbolówkę do bramki golkipera drużyny gości wpakował napastnik Bayernu Monachium, czyli Lewandowski. Pierwsza połowa tego spotkania zakończyła się przewagą 1:0.

Finalnie ten pojedynek piłkarski skończył się zwycięstwem Bawarczyków 4:3. Warto zauważyć, że ten pojedynek był naprawdę emocjonujący.