Po raz pierwszy największy i jeden z najpopularniejszych festiwali w naszym kraju, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga ogromne tłumy fanów muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego rozwój wpływało nie tylko coraz większe zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów gwiazd zagranicznych oraz ilość osób zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" waha się między 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten nie jeden raz startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co cenią jego uczestnicy. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, wyczuwalnym na nim, klimatem i atmosferą wypełnioną wzajemną akceptacją i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje przeróżne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą porozmawiać z ciekawymi ludźmi, poddać się medytacji oraz pogłębić wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Możesz być pewny – festiwalowy klimat i wspaniałe chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje wielka szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz