Piłka nożna to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w całej Europie i to niezaprzeczalny fakt. Niemal co dzień przed telewizorami zasiada bardzo dużo sympatyków, którzy pragną podziwiać swoich faworytów na placu gry. I właśnie z tego powodu stworzone zostały różne zmagania, które gromadzą najwybitniejsze ekipy w całej Europie. Obecnie najchętniej oglądanymi rozgrywkami jest Liga Mistrzów. To właśnie w Lidze Mistrzów możemy spotkać najzdolniejsze drużyny europejskie zakończonego sezonu. Jest jednak też Liga Europy, gdzie rywalizują między sobą nieco słabsze zespoły. To jednak nie znaczy, iż Liga Europejska jest niedobór emocji. Grane w tej lidze mecze potrafią być niezwykle emocjonujące i otrzymujemy okazję by oglądać dużo trafień. W tym artykule chcielibyśmy skoncentrować się na meczu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwa kluby, które jeszcze niedawno świętowały wygrane na Starym Kontynencie, a teraz skupiają się nad przywróceniem własnej potęgi.

Według sporej ilości specjalistów jest to jedna z najciekawszych par 1/8 finału zmagań Ligi Europejskiej. Najistotniejszym minusem tego meczu jest to, że sympatycy nie mogą podziwiać go na żywo z krzesełek stadionowych. Dużo lepiej ten pojedynek rozpoczęli zawodnicy gości. Jedenastka z Mediolanu miała chęć błyskawicznie wykorzystać to, że wicelider Premier League dość słabo rozpoczął to starcie. Milan w ciągu pierwszych piętnastu minut strzelił do siatki dwa razy. Te gole nie były jednak przyznane. Dwa razy bramki graczy Milanu były unieważniane przez arbitra tego meczu. W premierowej połowie fani przed odbiornikami nie mieli okazji zobaczyć bramek. Sporo emocji było jednak w drugiej połowie. Druga połowa o wiele korzystniej zaczęła się dla Czerwonych Diabłów. Ponownie swoją fantastyczną dyspozycję przedstawił Fernandes Bruno. Fenomenalnie podał futbolówkę do Amada Diallo, a Iworyjczyk bez większego kłopotu wstrzelił piłkę do siatki Milanu. Wiele wskazywało na to, iż gospodarze utrzymają korzystny wynik do do zakończenia meczu, ale wicelider Serie A dał radę trafić na remis pod koniec. Dla drużyny z Mediolanu trafienie strzelił Kjaer i mecz zakończył się remisem 1:1.