Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez powodu. Sunrise to jedna z większych i najbardziej znanych muzycznych imprez w kraju. Do 2018 roku odbywał się w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Jeden z najpopularniejszych elektronicznych festiwali w Polsce przyciąga ludzi nie tylko mocnym line-upem, który składa się z najlepszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również ilością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od dłuższego czasu patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję setów dając możliwość usłyszenia niesamowitych DJ'ów ludziom zainteresowanym elektroniczną muzyką płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 zapisał się na kartach historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój romans z tym nadmorskim miastem zakończył , jak można było się spodziewać z wielką pompą. Organizatorzy postawili trzy wyjątkowe sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu wystąpili między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nic dziwnego więc, że bilety na sobotni dzień festiwalu rozeszły się oka mgnieniu.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, warte odwiedzenia, aby kolekcjonować niezwykłe wspomnienia.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz