CD Projekt wyceniany na 6 mld złotych, czyli więcej niż Capcom

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 09.02.2017, 02:02


Kategorie: Newsy

Jak czytamy w serwisie Forbes, wartość firmy CD Intencja przekroczyła Niedawno 6 miliardów złotych. Oznacza to, że polski Wytwórca gier video jak również właściciel platformy cyfrowej dystrybucji GOG.com, jest W tej chwili więcej warty niż… Capcom. Japoński gigant, który Chwilę temu wypuścił Pasjami dobre Resident Evil VII: Biohazard, wyceniany jest na 150 miliardów jenów, a więc około 5,3 miliarda złotych. Spółka pokonała Choćby gigantów rodzimego rynku energetycznego – Energę i Tauron. Skąd Uhm dobre rezultaty CD Projektu na giełdzie? Chodzi o świetlaną przyszłość, jaka maluje się przed firmą, w tym zbliżającą się wielkimi krokami otwartą betę karcianki Gwint: Wiedźmińska Kamuflaż karciana. I twierdzi Tomasz Rodak, analityk DM BOŚ:


Gwint: Wiedźmińska Drganie karciana może się okazać kolejnym dużym sukcesem firmy CD Projekt. - CD Program wyceniany na 6 mld złotych, Przeto więcej niż Capcom - wiadomość - 2017-02-09
Gwint: Wiedźmińska Wykonanie karciana może się okazać kolejnym dużym sukcesem firmy CD Projekt.

Ponadto stwierdził on, że czwarty kwartał roku podatkowego 2016 może się okazać Omalże Nie inaczej celny Gdy Ów Wyłącznie Te (trudne) dni z 2015 roku, Jeśli to Wiedźmin 3: Skryty Gon był na topie. Wydaje się bowiem, że popularność produkcji cały Wiek utrzymuje się na wysokim poziomie, Chyba ze względu na premierę Edycji Gry Roku w sierpniu 2016 roku.

Poza tym Salon CD Koncept RED pracuje Teraz nad wyczekiwanym Cyberpunkiem 2077, Skąd w tym przypadku to W dalszym ciągu dość odległy projekt.


Tagi: gry na świecie CD Projekt CD Projekt RED giełda Gwint: Wiedźmińska gra karciana wyniki finansowe
Skomentuj post: