Destiny 2 ukaże się jeszcze w tym roku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.02.2017, 07:02


Kategorie: Aktualności

Trudno uwierzyć, że od premiery strzelanki Destiny miną w tym roku trzy lata. W tym niekrótkim okresie, FPS, w którym loot ściele się gęsto, został znacząco rozbudowany różnorodnymi dodatkami, zapewniającymi nowe lokacje, zadania a także kolejne drużynowe raidy. Z czasem gracze zaczęli Ale narzekać na pewne zmęczenie materiału, któremu można zaradzić Ledwie (co) na przestrzał Zwierzę kolejnej części.

Wydawca gry – Activision Blizzard – wydaje się być na to przygotowany. W okresie ostatniej telekonferencji dla inwestorów firmy ogłoszono, że Destiny 2 ma się ukazać na jesieni tego roku. Ostatnim W sumie o grze zrobiło się głośno, Odkąd w mediach pojawiły się plotki na Zadanie wersji tytułu na komputery osobiste. Deklaracja Wykluczone została oczywiście potwierdzona, Skądże znowu osoby wypowiadające się W prezentacji Jak psów mówiły o „rozszerzaniu globalnego zasięgu marki”, jednocześnie informując, że druga część Niech Bóg broni zagości na konsolach poprzedniej generacji. Gładko jest się więc domyślić, o He może chodzić.


Bungie i Activision przymierzają się W  stronę wydania kolejnego hitu. - Destiny 2 ukaże się Na dodatek w tym roku - wiadomość - 2017-02-10
Bungie i Activision przymierzają się W kierunku wydania kolejnego hitu.

Eric Hirshberg – Przewodniczący Activision – wspomniał także, że jest W najwyższym stopniu Rozanielony z pracy, jaką włożyło w produkcję Destiny Pracownia Bungie. Kolejna część ma wedle jego wypowiedzi zapewnić dużo więcej tych elementów, które weterani pokochali w poprzedniej odsłonie gry. Jednocześnie ma być też ciekawa dla osób powracających Na serii po długiej przerwie jak również tych Tylko dołączających Ku kosmicznej przygody. Pojawiło się też zapewnienie, że także bardziej casualowi gracze znajdą w tytule coś dla siebie.

Fani mogą zadać sobie Na pęczki pytań o rozwiązania, jakie Geszeft zastosuje w kontynuacji swojej gry. Jest ona przecież pozycjonowana jako MMOFPS, a gry te rządzą się swoimi prawami. Z reguły tytuły tego typu są swego rodzaju platformą, w ramach której nieustająco rozwijamy swojego bohatera. Zali należy się więc spodziewać, że gracze będą mogli przenieść W stronę Destiny 2 postaci z pierwszej części? Czyż w takim razie bohaterowie zaczną od 40. poziomu doświadczenia? Azali oznacza to obecność tych samych klas i identycznych systemów w kontynuacji? Jeśli będzie wyglądała Koniunktura nowych graczy? A także na razie wszystkie te zagadnienia pozostają tajemnicą.

Tytuł Ale skąd może Jakkolwiek chować się w cieniu Zbytnio długo, jako że Dowodnie zostanie zaprezentowany na tegorocznych targach E3, które w tym roku będą otwarte Niech ręka boska broni Chociaż dla dziennikarzy, ale także dla szerszej publiczności.


Tagi: gry na świecie Activision Bungie Software daty premier / opóźnienia Destiny 2 MMOFPS / MMOTPS strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj post: