Devolver Digital wyda Stories Untold – horror w klimatach retro

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 09.02.2017, 04:02


Kategorie: Najnowsze

Tematyka Starodawny jest Aktualnie na topie – Tyrada Niech Bóg broni Wszystkiego o popularności gier zrealizowanych w pixelartowej stylistyce, Aliści także o sukcesach, jakie odnoszą dzieła pokroju serialu Stranger Things. Laboratorium No Code, Do spółki z firmą Devolver Digital, rodzicielka się o własny kawałek tego tortu – efektem ich współpracy będzie opisywane Tu Stories Untold.

Horror w horrorze

Stories Untold zmierza wyłącznie na komputery osobiste (przynajmniej na Ów moment) – Prapremiera gry ma się odbyć 27 lutego. Film jest opisywana jako kompilacja czterech odrębnych historii składających się na Wspólny wspólny koszmar. Wśród nich pojawi się zremasterowane The House Abandon, Przeto Fikuśny „horror w horrorze”, opracowany Via odpowiedzialnych W czasie Ów tytuł deweloperów. W chwili obecnej Nie ma mowy Naturalnie dokładnie, z czym będziemy mieć W kierunku czynienia, Wszakże udostępnione materiały zdają się sugerować, że Wykonawstwo zostanie utrzymana w podobnej konwencji.


Cztery opowieści w różnych sceneriach i Jedność wspólny majak – Stories Untold zdaje się mieć na siebie pomysł. - Devolver Digital wyda Stories Untold – Potworność w klimatach Dawny - wiadomość - 2017-02-09
Cztery opowieści w różnych sceneriach i Jednostka wspólny makabra – Stories Untold zdaje się mieć na siebie pomysł.

W Stories Untold wcielimy się w osobę uruchamiającą na komputerze kolejne kasety z nagranymi programami i zapoznającą się z przechowywaną na nich, przyprawiającą o dreszcze zawartością. W The House Abandon mogliśmy rozglądać się po sypialni bohatera, który po jakimś czasie popadał w paranoję, zaczynając widzieć rozmaite, Takiego Ku końca wytłumaczalne zjawiska wyłaniające się z ciemnych zakątków pokoju. Z uwagi na fakt, że Atak opisywanej produkcji również będzie się rozgrywać w obskurnych, słabo oświetlonych pomieszczeniach, najwyraźniej będziemy mogli liczyć na więcej podobnych atrakcji.


Obskurna sypialny i migoczący ekran. Stare, dobre czasy… - Devolver Digital wyda Stories Untold – Dreszczowiec w klimatach Stary - wiadomość - 2017-02-09
Obskurna pokój sypialny i migoczący ekran. Stare, dobre czasy…

Trzeba przyznać, że ma to swój osobliwy urok. Autorzy przekonują, że w trakcie zabawy „narobimy w spodnie” – w chwili obecnej Skądże (znowu) pozostaje nam Guzik (z pętelką) innego, Skoro wierzyć im na słowo.

Swoją drogą, Walka na poletku horrorów jest w tym roku wyjątkowo silna – Świeżo zadebiutowała ciepło przyjęta, siódma odsłona cyklu Resident Evil, a w marcu Na sprzedaży trafi Outlast 2. Czyż Stories Untold stanie Na pojedynku z tymi tytułami A także równy z równym? Poczekajmy Na 27 lutego – Wówczas Całość stanie się jasne.


Tagi: gry na świecie Devolver Digital horror / thriller (gry) No Code oldskul / retro Stories Untold survival horror PC
Skomentuj post: