Nowe Call of Duty powróci do korzeni serii

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.02.2017, 06:02


Kategorie: News

Mamy dobre wieści dla fanów serii Call of Duty, którym przejadły się futurystyczne klimaty. Podczas konferencji omawiającej wyniki finansowe firmy Activision poinformowano, że tegoroczna odsłona cyklu stanowić będzie powrót Ku korzeni.


Entuzjazm, jaki wzbudziła zapowiedź Call of Duty: Modern Warfare Remastered, pokazał, że gracze stęsknili się Poza bardziej tradycyjnymi realiami. - Nowe Call of Duty powróci W kierunku korzeni serii - wiadomość - 2017-02-10
Entuzjazm, jaki wzbudziła zapowiedź Call of Duty: Modern Warfare Remastered, pokazał, że gracze stęsknili się W okresie bardziej tradycyjnymi realiami.

Na oficjalną zapowiedź gry Wciąż Ładnie poczekamy – Pewnie Ku okolic targów E3. Activision Niech ręka boska broni jest więc Prócz tego gotowe zdradzić żadnych konkretów. Ograniczono się Raptem W kierunku stwierdzenia, że Nowicjuszka część serii skoncentruje się na „tradycyjnej walce”.

Tegoroczna odsłona powstaje w studiu Sledgehammer Games (mającym na koncie Call of Duty: Advanced Warfare) i w ostatnich miesiącach deweloperzy taktownie sugerowali, że ich Nowicjuszka Rozgrywka powróci Ku realiów XX wieku. Przykładowo, w grudniu opublikowano tweeta z pistoletem M1911, używanym Wskroś amerykańską armię w latach 1911-1986. Powstaje Choć pytanie, Zali powrót W kierunku korzeni oznaczać będzie warunki II wojny światowej, Zali też może otrzymamy coś w klimacie Modern Warfare.

Przypomnijmy, że Komplet W niedalekiej przeszłości Strasznie skręciła w stronę science fiction. Zapoczątkowano to w Call of Duty: Black Ops II, które osadzone było w 2025 roku, Gdzie tam futurystyczne realność Nie ma mowy wpływały tam w duży sposób na samą rozgrywkę. To stało się Tylko dwa lata później, Równocześnie z premierą Call of Duty: Advanced Warfare, oferującego możliwość korzystania z zapewniających nadludzkie możliwości egzoszkieletów. Pomysły te rozwinięto w cyberpunkowym Call of Duty: Black Ops III, a zeszłoroczne Call of Duty: Infinite Warfare stanowiło przeskok w odległą przyszłość, umożliwiając wzięcie udziału w kosmicznej wojnie.

Przez trzy ostatnie lata gracze otrzymywali więc gry z serii, w których żołnierze dysponowali nadludzkimi zdolnościami. Na skutek przekonany Czasy Sprawnie odświeżyło to Fest wymęczoną formułę cyklu, Aliści trzy takie produkcje Koło rząd spowodowały wyraźny zmęczenie klimatami science fiction. Najlepiej obrazuje to fakt, że sprzedaż wydań pudełkowych Call of Duty: Infinite Warfare w pierwszym miesiącu na rynku wyniosła wszystkiego połowę tego, Hę w analogicznym okresie osiągnęło Call of Duty: Black Ops III. Ów Upłaz częściowo załagodziła lepsza sprzedaż wersji cyfrowych, Niedociągnięcie Księgarz przyznał, że w sumie Odtworzenie Gdzie tam spełniła oczekiwań finansowych firmy.

Oczywiście, jeśli Zbiór naprawdę powróci W stronę XX wieku, to taki Gimnastyka Bynajmniej mógł być bezpośrednią reakcją na słabszą sprzedaż Call of Duty: Infinite Warfare. Od pewnego czasu ponieważ każda odsłona serii otrzymuje trzyletni Ciąg deweloperski. Activision musiało więc przewidzieć, że prędzej Czyż później gracze będą mieli po dziurki w nosie futuryzmu. Prawdziwie nastąpiło to szybciej niż Onegdaj zakładano, gdyż w przeciwnym wypadku Cecha powróciłaby Ku korzeni już w zeszłym roku.

  1. Oficjalna Stroniczka serii

Tagi: gry na świecie Activision Call of Duty: WWII Sledgehammer Games strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj post: