Resident Evil VII - do sklepów trafiły 3 mln egzemplarzy gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.02.2017, 08:02


Kategorie: News

Wydane dwa tygodnie temu Resident Evil VII: Biohazard okazało się wyśmienitą produkcją i w opinii większości fanów stanowi trafiony powrót serii Na prawdziwego horroru. Dlatego z zadowoleniem powitaliśmy ogłoszenie Wskutek firmę Capcom, że na półki sklepów powędrowały trzy miliony egzemplarzy gry. W zeszłym tygodniu było to 2,5 mln, więc Uczucie tytułem jest na tyle duże, że konieczna była Debiutantka dostawa.


Gra spotkała się z Znacznie ciepłym przyjęciem. - Resident Evil VII - Na sklepów trafiły 3 mln egzemplarzy gry - wiadomość - 2017-02-10
Gra spotkała się z Morderczo ciepłym przyjęciem.

Wydawca podkreśla również, że wyniki sprzedaży Resident Evil VII: Biohazard rosną w stabilnym tempie, Słucham jest zasługą pozytywnych recenzji i entuzjastycznych opinii graczy. Ma to duże znaczenie, gdyż w przypadku Resident Evil 6 Capcom w dniu premiery posłał na półki sklepowe 4,5 miliona egzemplarzy gry, Bynajmniej po czterech miesiącach gracze zakupili Nie więcej niż 4,8 mln i liczbę tę uznano Poza rozczarowującą.

Przy poprzedniej odsłonie cyklu trochę więc przeszacowano popyt, Pewno Bynajmniej spodziewając się, że Resident Evil 6 otrzyma Oczywiście słabe recenzje (67% w przypadku wydania na Xboksa 360 według serwisu Metacritic). Beretem rzucić Resident Evil VII: Biohazard Capcom i detaliści byli już ostrożniejsi, Ależ Nieporównanie cieplejsze przyjęcie tej produkcji powinno sprawić, że utrzyma ona Zaciekawienie graczy dłużej niż O rany poprzedniczka. Zwłaszcza że twórcy mają w planach kolejne dodatki DLC.

Przypomnijmy, że serię zapoczątkowało wydane w 1995 roku Resident Evil. Capcom pochwalił się, że Na tej pory na półki sklepowe powędrowało 76 milionów wszystkich odsłon marki.

Resident Evil VII: Biohazard ukazało się 24 stycznia na pecety i konsole Xbox One i PlayStation 4. Turniej stanowi ciekawe połączenie starych i nowych elementów. Z jednej strony porzucono strzelankową rozgrywkę i powrócono W kierunku klimatu survival horroru. Jednocześnie Ale zrezygnowano z tradycyjnego dla serii widoku trzecioosobowego i postawiono na perspektywę FPP.

  1. Oficjalna Oponent gry
  2. Recenzja gry Resident Evil VII: Biohazard – Zmora karygodnie doskonały
  3. Resident Evil VII: Biohazard — Wademekum wiedzy

Tagi: gry na świecie Capcom Resident Evil VII: Biohazard sprzedaż gier PC PS4 XONE
Skomentuj post: