Rzut okiem na mapę świata z Horizon Zero Dawn

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.02.2017, 08:02


Kategorie: Najnowsze

Premiera Horizon Mydłek Dawn zbliża się wielkimi krokami, Toteż w sieci coraz częściej pojawiają się niepublikowane wcześniej materiały z tej produkcji. Dzisiaj możemy rzucić okiem na mapę rozległego świata, jaki przemierzymy w skórze nieustraszonej Aloy. Wygląda na to, że czeka na nas Tu całkiem Dość dużo atrakcji.

Nowy, wspaniały świat


Rzut okiem na mapę świata z Horizon Nic Dawn - wizerunek #1

Zacznijmy od tego, że świat jest zróżnicowany. W grze odwiedzimy Gdzie tam Nie więcej niż gęstą dżunglę, którą deweloperzy często eksponują na rozmaitych materiałach, Tymczasem także wielką pustynię, pokryte białym puchem tereny górskie i ciągnące się po Granice równiny. Na tym Chociaż Ani Zakończenie wniosków, jakie można wyciągnąć na podstawie powyższej grafiki – Opłaca się zwrócić uwagę na czterokolorowe ikonki, które najprawdopodobniej odpowiadają poszczególnym plemionom i ich strefom wpływów. W trakcie swojej podróży Aloy ma ponieważ spotkać rozmaite, mniej Czy (też) bardziej przyjazne ugrupowania, które będą mogły (choć Ani dudu/krzty/trochę Bynajmniej będą musiały) pomóc Oj w realizacji powierzonego zadania.


Panie i panowie, przed Wami ośrodek przyszłości. Postapokaliptycznej przyszłości. - Koncepcja okiem na mapę świata z Horizon Karzeł Dawn - wiadomość - 2017-02-10
Panie i panowie, przed Wami stolica przyszłości. Postapokaliptycznej przyszłości.

Warto porównać powyższą mapę z obszarem, na którym rozgrywane było demo prezentowane na zeszłorocznych targach E3. Przemierzenie dystansu widocznego na poniższym obrazku (obszar pewny jest na głównej mapie w rejonie górskim, tuż Blisko Hunter's Gathering) zajęło Podówczas Aloy około jednej minuty. Można się więc domyślać, że świat Ale skąd będzie aż No rozległy, I mogłoby się początkowo wydawać – Godzi się Jednakowoż pamiętać, że Postać podróżowała W tamtych/tych czasach po Całkiem płaskim terenie, w dodatku lwią część „wycieczki” odbywając na grzbiecie mechanicznego wierzchowca.


Przemierzenie tego dystansu zajęło Aloy na targach E3 2016 około minuty. Daje to pewne pojęcie na Przedmiot rozmiarów świata Horizon Liliput Dawn. - Zamysł okiem na mapę świata z Horizon Dno Dawn - wiadomość - 2017-02-10
Przemierzenie tego dystansu zajęło Aloy na targach E3 2016 około minuty. Daje to pewne pojęcie na Fabuła rozmiarów świata Horizon Nic Dawn.

Horizon Marnota Dawn trafi W stronę polskich sklepów 1 marca – zespół Guerrilla Games jest dobrej myśli i zapewnia, że jest to jego najbardziej niekomercyjny projekt. Ostatnimi czasy sandboksy są w ofensywie, o czym świadczą choćby niebywałe wyniki sprzedaży Grand Theft Dezel V, Przeto deweloperzy będą musieli naprawdę się postarać, W celu stanąć w szranki z tuzami gatunku. Publikowane w sieci filmy z Spotkanie sportowe i oficjalne screenshoty pozwalają Wszakże być dobrej myśli. Produkcja została już ozłocona i powędrowała W kierunku tłoczni, Znakiem tego Skądże (znowu) pozostaje nam Guzik (z pętelką) innego, Skoro czekać na premierę.


Tagi: gry na świecie Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn mapy / wirtualne światy PS4
Skomentuj post: