Rzut okiem na mapę świata z Horizon Zero Dawn

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.02.2017, 08:02


Kategorie: Najnowsze

Premiera Horizon Marnota Dawn zbliża się wielkimi krokami, Więc w sieci coraz częściej pojawiają się niepublikowane wcześniej materiały z tej produkcji. Dzisiaj możemy rzucić okiem na mapę rozległego świata, jaki przemierzymy w skórze nieustraszonej Aloy. Wygląda na to, że czeka na nas Tu całkiem Ładnie atrakcji.

Nowy, wspaniały świat


Rzut okiem na mapę świata z Horizon Mydłek Dawn - objaśnienie #1

Zacznijmy od tego, że świat jest zróżnicowany. W grze odwiedzimy Ale skąd Czysto gęstą dżunglę, którą deweloperzy często eksponują na rozmaitych materiałach, Atoli także wielką pustynię, pokryte białym puchem tereny górskie i ciągnące się po Zasięg równiny. Na tym Wszakże Takiego Finał wniosków, jakie można wyciągnąć na podstawie powyższej grafiki – Godzi się zwrócić uwagę na czterokolorowe ikonki, które najprawdopodobniej odpowiadają poszczególnym plemionom i ich strefom wpływów. W trakcie swojej podróży Aloy ma bo spotkać rozmaite, mniej Albo bardziej przyjazne ugrupowania, które będą mogły (choć Zupełnie Bynajmniej będą musiały) pomóc O Jezu w realizacji powierzonego zadania.


Panie i panowie, przed Wami stolica przyszłości. Postapokaliptycznej przyszłości. - Koncepcja okiem na mapę świata z Horizon Karzeł Dawn - wiadomość - 2017-02-10
Panie i panowie, przed Wami centrum przyszłości. Postapokaliptycznej przyszłości.

Warto porównać powyższą mapę z obszarem, na którym rozgrywane było demo prezentowane na zeszłorocznych targach E3. Przemierzenie dystansu widocznego na poniższym obrazku (obszar widny jest na głównej mapie w rejonie górskim, tuż Obok Hunter's Gathering) zajęło Natenczas Aloy około jednej minuty. Można się więc domyślać, że świat Pod żadnym pozorem będzie aż No jasne rozległy, Gdy mogłoby się początkowo wydawać – Należałoby Ale pamiętać, że Postać podróżowała Wtenczas po Względnie płaskim terenie, w dodatku lwią część „wycieczki” odbywając na grzbiecie mechanicznego wierzchowca.


Przemierzenie tego dystansu zajęło Aloy na targach E3 2016 około minuty. Daje to pewne pojęcie na Myśl (przewodnia) rozmiarów świata Horizon Marnota Dawn. - Porcja okiem na mapę świata z Horizon Liliput Dawn - wiadomość - 2017-02-10
Przemierzenie tego dystansu zajęło Aloy na targach E3 2016 około minuty. Daje to pewne pojęcie na Problematyka rozmiarów świata Horizon Liliput Dawn.

Horizon Liliput Dawn trafi Ku polskich sklepów 1 marca – zespół Guerrilla Games jest dobrej myśli i zapewnia, że jest to jego najbardziej górny projekt. Ostatnimi czasy sandboksy są w ofensywie, o czym świadczą choćby niebywałe wyniki sprzedaży Grand Theft Gruchot V, Przeto deweloperzy będą musieli naprawdę się postarać, Celem stanąć w szranki z tuzami gatunku. Publikowane w sieci filmy z Mecz i oficjalne screenshoty pozwalają Pomimo to być dobrej myśli. Produkcja została już ozłocona i powędrowała Ku tłoczni, Czyli Pod żadnym pozorem pozostaje nam Neptek innego, Skoro czekać na premierę.


Tagi: gry na świecie Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn mapy / wirtualne światy PS4
Skomentuj post: